Uutiskirje

Yhteystiedot

Nivala-Haapajärven seutu NIHAK ry

Yhteystiedot:

Nivala-Haapajärven seutu NIHAK ry
Pajatie 585500 Nivala

puh. 044 4457 007
seutukunta@nihak.fi

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite: 003710578228              Välittäjä: MAVENTA                    Operaattoritunnus: 003721291126  Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

LASKUTUSOHJE

Muut laskut:

PDF-laskut sähköpostiin:
invoice-10578228@kollektor.fi

Paperilaskut
Nivala-Haapajärven seutu NIHAK ry
10578228
PL 100
80020 Kollektor Scan

Yrityspalvelut

Kärsämäki & Pyhäjärvi

Arto Junno

Yrityspalvelupäällikkö

Nivala

Marika Kumpula

Yrityspalvelupäällikkö

Reisjärvi & Nivala

Harri Jokela

Yrityspalvelupäällikkö

Nivala

Kimmo Niskanen

Yrityspalvelupäällikkö

Kansainvälistyminen

Ari Alakangas

Kansainvälistymispalvelupäällikkö

puh. 040 6846 400
ari.alakangas@nihak.fi
Huippuosaamisella maailmalle – Lisää vientiä metallien 3D-tulostuksella (M3D)

Hallinto ja muut työntekijät

Toni Krankkala

Toimitusjohtaja

Tuomas Anttila

talouspäällikkö & VAU!HAUS yhteyshenkilö

Markku Mehtälä

projektipäällikkö

Timo Liimatainen

projektipäällikkö

Janne Hietaniemi

projektipäällikkö

puh. 050 5919 399
janne.hietaniemi@nihak.fi
Oulu South Goes Global

Jouni Niskanen

projektipäällikkö

puh. 044 0666 730
jouni.niskanen@nihak.fi
 Haapajärven bioöljyjalostamon toteutettavuustarkastelu ja ympäristöystävällisien puunsuoja-aineiden jalostusmahdollisuuksien selvitys
Oulu South Goes Global

Lauri Jouhki

projektipäällikkö

puh. 050 5436224
lauri.jouhki@nihak.fi
Muutoksen hallinta

Jenni Helander

projektipäällikkö

puh. 050 4623 356
jenni.helander@nihak.fi
Kansainväliset verkostot
Muutoksen hallinta

Jouni Kolvanki

projektityöntekijä

puh. 050 3223 128
jouni.kolvanki@nihak.fi
Digiprocess
Seutukaupunkiverkosto

Nataliia Dikhtiarenko

projektityöntekijä

puh. 050 3101 288
nataliia.dikhtiarenko@nihak.fi
UMBR-ELLA
Oulu South Goes Global

alina

Alina Pihlajaniemi

projektityöntekijä

puh. 050 4739494 
alina.pihlajaniemi@nihak.fi
ViVa – Vihreä vastuullisuus mikroyrityksissä
LAKU – Laaksoista kukkuloille: näkyvyyttä maaseutumatkailuun digitalisaatiolla ja tuotteistamisella

Anne-Mari Kukkola

talouspäällikkö
(opintovapaalla 30.6.2022 saakka)