Yhteystiedot

Nivala-Haapajärven seutu NIHAK ry

Yhteystiedot:
puh. 044 4457 002
seutukunta@nihak.fi
www.nihak.fi
Osoite:
Nivala-Haapajärven seutu NIHAK ry
Pajatie 5
85500 Nivala

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite/ OVT-tunnus: NDEAFIHH 003710578228
Operaattori: Nordea

 

Yrityspalvelut

Kärsämäki & Pyhäjärvi

Arto Junno, yrityspalvelupäällikkö

Arto Junno, yrityspalvelupäällikkö
puh. 044 4457 011
arto.junno@nihak.fi

Kärsämäki
Rannantie 6
86710 Kärsämäki
Pyhäjärvi
Asematie 4 A
86800 Pyhäsalmi

Nivala

Marika Kumpula, yrityspalvelupäällikkö
puh. 046 5040 8480
marika.kumpula@nihak.fi

Nivala
Pajatie 5
85500 Nivala

Reisjärvi

Harri Jokela, yrityspalvelupäällikkö
puh. 050 304 9317
harri.jokela@nihak.fi

Reisjärvi
Reisjärventie 8
85900 Reisjärvi

Hallinto ja muut työntekijät

Toni Krankkala, toimitusjohtaja

Toni Krankkala, toimitusjohtaja
puh. 050 3277 254
toni.krankkala@nihak.fi

Anne-Mari Kukkola, talouspäällikkö

Anne-Mari Kukkola, talouspäällikkö
puh. 044 4457 002
anne-mari.kukkola@nihak.fi

Jenni Juola, projektityöntekijä
puh. 050 4623 356
jenni.juola@nihak.fi
UMBR-ELLA – Universal Model Boosting Resilience – Entrepreneurial Learning Lab Abroad

Tuomas Anttila, projektipäällikkö

Tuomas Anttila, projektityöntekijä
puh. 044 4457 007
tuomas.anttila@nihak.fi
Sales is a King
SoloENTRE ja Yrittävä kulttuuri

Ari Alakangas, vientiasiantuntija
puh. 040 6846 400
ari.alakangas@nihak.fi
Oulu South Goes Global

Markku Mehtälä, projektipäällikkö
puh. 050 339 7723
markku.mehtala@nihak.fi
Digimuutoksen johtaminen

Timo Liimatainen, yrityspalvelupäällikkö

Timo Liimatainen, projektipäällikkö
puh. 044 445 7001
timo.liimatainen@nihak.fi
Sales is a King
Kilpailukyvyn avaimet

Sami Kaarto, toimistopäällikkö
puh. 044 274 8827
sami.kaarto@nihak.fi
Europe Direct – tiedotuspiste Oulun Eteläinen
NetXport – yhdessä maailmalle

Jouni Niskanen, projektipäällikkö
puh. 044 0666 730
jouni.niskanen@nihak.fi
Haapajärvelle sijoittuvan biojalostetuotannon arvoketjuanalyysi ja alueen pk-yritysten sitouttaminen

Janne Hietaniemi, projektipäällikkö
puh. 050 5919 399
janne.hietaniemi@nihak.fi
Think Big – Think Global – Menossa maailmalle

Jouni Kolvanki, projektityöntekijä
puh. 050 3223 128
jouni.kolvanki@nihak.fi
Vähähiilinen yritysekosysteemi maaseudun ratkaisuna kestävään kasvuun (ARVO)
Kilpailukyvyn avaimet

Inka Aitto-Oja, projektityöntekijä
puh. 046 9213 153
inka.aitto-oja@nihak.fi
Think Big – Think Global – Menossa maailmalle
Nuorista tuotannollisia yrittäjiä i4.0:n aikakaudella

 

VAU!HAUS-yhteystiedot paikkakunnittain:

VAU!HAUS, Haapajärvi, Puistokatu 46 VAU!HAUS, Kärsämäki, Frosteruksenkatu 4 VAU!HAUS,Nivala, Pajatie 5, Nitek/2.krs VAU!HAUS, Pyhäjärvi, Ollintie 17 VAU!HAUS, Reisjärvi, Kirkkotie 3A

Klikkaamalla karttakuvaketta pääset karttanäkymään.

Mikäli sinulla on kysyttävää VAU!HAUS-yhteistyötiloista, ole yhteydessä Tuomas Anttilaan: puh. 044 4457 007, sähköposti: tuomas.anttila@nihak.fi

Ota yhteyttä


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service